Menu główne
Strona główna
Aktualności
Sztandary
Wydarzenia
Konkursy
lem.TV
Wychowanie fizyczne
K.T. "Lemochodki"
Teatr "bez Nazwy"
Historia szkoły
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Galeria
Kontakt
Linki
Sponsoring

Dokumenty szkolne
Rekrutacja 18/19
Statut szkoły
Koncepcja Pracy Szkoły
Regulamin Szkoły
Wykaz podręczników i programów nauczania
PSO i wymagania edukacyjne
Regulamin biblioteki
Dni wolne od zajęć dydaktycznych

Kącik dyrektora
Kontakt z dyrektorem
Archiwum

Inne
Artykuły
Biblioteka szkolna
Prognoza pogody

Dla uczniów
Dla maturzystów
Dla gimnazjalistów
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Zastępstwa
Oceny
Program Dojrzały Odpowiedzialny
Projekt edukacyjny z WOS

Dla rodziców
Instrukcja obsługi dzienniczka
Oceny
Zebrania rodziców
Godziny pracy pedagoga i świetlicy

Absolwenci
Kącik absolwentów

Spotkanie po latach
1968
1978
1998

Str. nauczycielskie
Filozofia,Etyka
Informatyka
Zesp. Wspierania Uzdolnień
Pedagog

Najczęściej czytane
Jak sporządzić bi...
Zebrania z rodzic...
REKRUTACJA W ZESP...
II MISTRZOSTWA S...
Spotkanie absolwe...
REKRUTACJA W ZESP...
Spotkanie absolwe...
Spotkanie absolwe...
SZKOLNA LIGA L.A.
Zapraszamy absolw...

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce Licealiada Młodzieży - 2010-05-31 14:02:48
W piątek 21 maja reprezentacja Liceum im. Stanisława Lema w Kowarach wystartowała w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletyce. Nasi sportowcy mieli okazję sprawdzić swój poziom sportowy w bezpośredniej walce z zawodnikami z Piechowic oraz ze Szklarskiej Poręby. 
Po raz kolejny okazało się, że nasi uczniowie są wspaniale przygotowani pod względem technicznym i kondycyjnym, co potwierdziły osiągnięte  przez nich wyniki.

Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy!!!
 



P. H.


Dziewczyny:
Bieg na 100m:
II m – Paulina Borowiecka
Bieg na 200m: 
II m – Anna Łaszczyk
III m – Beata Ćwik
Bieg na 400m: 
II m – Marta Tylenda
III m – Klaudia Kantorek
Bieg na 800m:
I m – Aneta Chmiel
Rzut dyskiem:
I m – Natalia Starak
II m – Sara Sasin
III m – Agata Nagucka

Rzut oszczepem:
I m – Magda Zakrzewska
III m – Natalia Urbańska
Pchnięcie kulą:
I m – Anna Wrona
II m – Anna Łubińska
III m – Joanna Bednarz
Skok w dal:
II m – Paulina Iwańska
III m – Olga Ilgin
Sztafeta 4x100m:
II m – Paulina Borowiecka, Magda Zakrzewska, Sylwia Roszkowska, Aneta Chmiel.  

Chłopcy:
Bieg na 100m:
II m – Rafał Szeliga
III m – Rafał Bednarz
Bieg na 200m:
II m – Jakub Szaraniec
III m – Adrian Gorla
Bieg na 400m:
II m – Łukasz Nowacki
Bieg na 800m:
III m – Marcin Bogusz
Bieg na 1500m:
III m – Michał Klamut
Bieg na 3000m:
II m – Szymon Brycki

Skok w dal:
I m – Marcin Marglarczyk 
III m – Walid Fahgan
Rzut dyskiem:
I m – Tomasz Stasiak
Rzut oszczepem:
I m – Daniel Kazimierczuk
II m – Piotr Andrejków
Pchnięcie kulą:
II m – Ryszard Arendarski
Sztafeta 4x100m 
Im – Rafał Szeliga, Damian Kwak, Tomasz Olszewski, Krzysztof Bednarz

dodał: rakuu |

BIP

Uczestniczymy...

Jesteśmy na...
Facebook'u

YouTube

Kalendarz

czwartek, 19 lipca 2018

Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Mamy wakacje!

Dziś impreza u:
Alfreny, Rufina, Wincentego

jest już 200 dzień roku
do końca pozostało 165 dni

Rok 2018 nie jest rokiem przestępnym.

Znak zodiaku: Rak

Różne
Wycieczka po szkole


Dodaj
do ulubionych



Film promujący szkołę

Ankieta

aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta


Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 18
licznik odwiedzin:

Galeria

© 2005 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kowarach. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL 2
Webmaster: mariusz.kaczor@zso-kowary.pl