Menu Content/Inhalt
03.11.2006.

LEMOSTRADA

Szanowni Państwo,

W roku szkolnym 2006/07 przygotowujemy się do nadania ZSO w Kowarach imienia Stanisława Lema. Treść naszych przygotowań wypełnia wiele imprez, które zebrane razem nazywamy LEMOSTRADĄ. Poziom ich atrakcyjności zależeć będzie nie tylko od pomysłowości formy, ale także od intensywności uczestnictwa w nich uczniów naszej szkoły. Dlatego bardzo prosimy wszystkich wychowawców o przeprowadzenie w ramach godzin wychowawczych lekcji o Stanisławie Lemie, prezentujących jego życiorys i osiągnięcia intelektualne. Prosimy także o zachęcanie uczniów do udziału w zaplanowanych impreach, szczególnie konkursach. Ich regulaminy, oraz inne ważne informacje na temat lemostrady znajdują się na szkolnej stronie internetowej.

Bardzo dziękujemy

Jarek Kotliński i Adam Walesiak

Zmieniony ( 03.11.2006. )